8 Mayıs 2013 Çarşamba

BEBEK GELİYOR PARTİSİ

 
MERHABA :)
 
8 Nisan'da taslak olarak kaydettiğim postuma ancak şimdi yazı girip yayınlama fırsatı bulabildim.
 
Yaz geldi nişan, düğün sezonu açıldı ama unutulan birşey daha var bebek sezonu da açıldı. Arkadaşlardan, eşten, dosttan bu aralar sürekli bebek haberi alıyorum,  yanıma yoldaş oldukları için
ayrıca mutlu oluyorum :) -bu da benim size bebek haberim olsun- :)
Rabbim herkesin bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah, amin.
*   *   *
Gelelim bugünün asıl konusuna, kuzenimin BeBek GeLiYor ParTisinde çok hoş saatler geçirdik. Herşey özenle hazırlanmıştı. 
 
 
 
Bebeğimiz erkek olacağı için konsept mavi olarak belirlenmişti. Cupcakeler, kurabiyeler, macaronlar, şekerlemeler ve iki çeşit konsept pasta en tatlı ikramlar arasında yerini almıştı.
 
 
 
 
 
Partinin en keyifli ve bol hediyeli bölümü ise yarışmalardan oluşuyordu.  'Aslı'yı En İyi Kim Tanıyor' yarışmasında birinciliği kaptım ve çok cici bir tepsinin sahibi oldum ;)
 
  
 
Gitmeden hatıra olsun diye bol bol fotoğraf çektirelim dedik anneciğimle,  
 
 
 
 

                                                Tüm    * KALP *KALP *KALP*ler ona !

 
Doğumdan önce yapılan bu tarz partiler anneye büyük moral oluyor, bizim zamanımızda yoktu göremedik bundan sonrakiler için de bize bol bol fikir vermiş oldu.Bu arada kuzenimin bebeği Kerem Deniz geçtiğimiz hafta doğdu. Bal suratlı bir oğlumuz oldu maşallah diyip yazımı sonlandırayım artık.

                                                                  SEVGİLER :)

4 yorum:

ayshe dedi ki...

çok güzel bir organizasyon olmuş.rabbim herkesin sağlıkla kucağına almak nasipetsin.sende yaparsın herhalde...sanada güzel bir organizasyon yakışır feyzacım.bu arada bende bloğuma beklerim tatlım.çok öptüm:)
http://ayshesworld.blogspot.com/

tokideki ses dedi ki...

bebk geliyor partisini yeni duydum desem ayıp olmaz demi:)) Ama güzel bir parti olmuş :)
sevgiler.

Elif dedi ki...

bu tür organizasyonlar çok hoş hatıralar bırakıyor annelere. darısı başımıza inş:) bu arada laf arasında bebekten mi bahsettiniz tam anlayamadım ama, eğer öyle birşey varsa şimdiden hayırlı uğurlu olsun inş:) feyza hanım sizide beklerim bloğuma sevgiler...

melisa melis dedi ki...

resimdeki tam belli olmasada siyah ve kırmızı topuklu güzel gibi ama resimler çok uzak keşke yakından çekilseydi ne güzel bakardık